مجموعه مداد آبی شما را به خرید بهترین محصولات تابلو نقاشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

زیباترین تابلوهای رنگ روغن برجسته روی بوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

زیباترین تابلوهای رنگ روغن جهانتابلوهای رنگ روغن برجسته روی بوم
تابلو رنگ روغن برجسته

زیباترین تابلوهای رنگ روغن برجسته و نیمه برجسته با بهترین متریال به فروش می رسند. تابلو رنگ روغن برجسته با طرح های متفاوت بسیاری در مرکز فروش تابلو عرضه شده است. از نمونه طرح ها می توان به طرح گل و درخت اشاره کرد. این طرح ها دارای تنوع رنگ و نقش بسیاری می باشد که هر کدام زیبایی منحصر به خود را دارد.

زیباترین تابلوهای رنگ روغن

تابلوهای رنگ روغن برجسته با میزان برجستگی های مختلف بر روی تابلو اجرا می شوند. میزان برجستگی هر قسمت به سلیقه مشتری یا نقاش بر می گردد. در تصویر فوق برجستگی گل ها از برجستگی زمینه بیشتر است.
برای کشیدن یک تابلو نقاشی برجسته از متریال های گوناگونی استفاده می شود.

زیباترین تابلوهای رنگ روغن

 

زیباترین تابلوهای رنگ روغن جهان

زیباترین تابلوهای رنگ روغن

زیباترین تابلوهای جهان متعلق به نقاشان معروف و زبردستی است که در قرن های گذشته آثار بینظیری را خلق کردند. این آثار جزو شاهکارهای هنری محسوب می شوند که با گذشت زمان و بررسی آثار هنری به ارزش آن ها پی برده شده است. از نمونه این آثار می توان و نقاشی های معروف نقاشانی چون ون گوک، لئوناردو داوینچی، آیوازوسفکی، پیکاسو، کلیمت و سایر نقاشان اشاره کرد.

تابلوهای نقاشی اثر هنرمندان بزرگ با گذشت زمان نه تنها ارزش خود را از دست نمی دهند بلکه ارزشمندتر شده و یک روش سرمایه گذاری برای آیندگان است. خرید هدفمند تابلو نقاشی یک گام مهم در جهت زیبایی و حفظ سرمایه است.

تابلوهای رنگ روغن برجسته روی بوم

زیباترین تابلوهای رنگ روغن

تابلوهای رنگ روغن برجسته علاوه بر اینکه قابلیت اجرا بر روی بوم را دارند، بر روی ام دی اف نیز اجرا می شوند. تفاوت اجرای تابلو رنگ روغن برجسته بر روی بوم و ام دی اف در وزن تابلو است. تابلو رنگ روغن برجسته بر روی بوم  نسبت به ام دی اف دارای وزن کمتری می باشد. همچنین قیمت تمام شده تابلو کمی بیشتر از قیمت تابلو بر روی ام دی اف است. پیشنهاد ما به مشتریان عزیز، اجرای تابلو نقاشی برجسته بر روی بوم می باشد. اما در صورت درخواست مشتری بر روی ام دی اف نیز قابل اجراست.

در صورتی که قصد سفارش تابلو رنگ روغن برجسته را دارید، جهت آگاهی از به روزترین و زیباترین مدل های تابلو نقاشی با ما تماس بگیرید.

نمایشگاه نقاشی مداد آبی

نمایشگاه نقاشی
ثمینه یازرلو

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه مداد آبی شما را به خرید بهترین محصولات تابلو نقاشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید