قیمت تابلو نقاشی + خرید تابلو نقاشی مدرن و فروش تابلو نقاشی خط

هنر نقاشی ایرانی به دوران غارنشینان برمی گردد تابلو نقاشیهای مدرن و نقاشی خط در مدلهای مختلفی کشیده می شود که قیمت آن بستگی به نوع آن دارد و خریداران این اثر یا خودشان هنرمند یا هنر دوست هستند و یا برای هدیه تهیه می کنند.

قیمت تابلو نقاشی

حدود10هزار سال پیش غارهایی در استان لرستان تعدادی نقاشی و تصاویر از حیوانات و انسانها پیدا شد به همراه آن نقاشیهای بر روی ظروف سفالی و گلی یافت شد که ثابت می کند هنر در نزد ایرانیان بوده و هست و هنرمندان ایرانی با نقاشی آشنایی داشته اند نقاشیهای کشیده شده روی سفالهای عبارتست از اشکال حیوانات و طبیعت و یا خود انسان که بسیار ساده و هندسی کشید شده اند.

خط نیز از نقاشی بوجود آمده است که همه نقاشیها از خط خمیر مایه ای دارند نقاشیهای محدودی نیز از زمان اشکانیان باقی مانده است که که در کوه خواجه سیستان و بین النهرین پیدا شده است که سنتهای دینی ما را بیان می کند اسلام را می توان از آن زمان مشاهده کرد اغلب سبک و سیاق بکار رفته در این نقاشیها یادآور مینیاتورهای ایرانی می باشد.

از نقاشیهای مکتب هرات می توان به کما الدین بهزاد نام برد این هنرمند روشهای مردن و جدیدی در نقاشی ابداع کرد و نقاشی را از آن اشکال سنتی بیرون آورد و سبک زندگی مردم را الگوی نقاشی خود قرار داد که آثار گران بهای او در هنر نقاشی هند و ترکیه هم تاثیر گذار بود.

در دهه های بعد نیز همان مکتب ادامه یافت که در دوره صفوی خمسه نظامی تصویر تمام نقاشان این دوره را ثبت کرده است که این نقاشان از جمله میرسید علی از شاگردان بهزاد است و سلطان محمد یا میرک نیز دیگر هنرمندان آن دوره اند.

امیرکبیر بزرگ نیز برای تشویق هنرمندان آن دوره مکتب خانه ای به نام مجمع دارالصنایع تاسیس کرد که بهترین استادان زمان گردآوری شده بودند که ابوالحسن خان نقاش باشی هم حضور داشت.

نقاشی با متد ایرانی از بزرگترین سبکهای نقاشی جهان است شکوفه ها و آسمان روشن گلها و درختان از جمله نقاشیهای هنرمندان پر افتخار ایران است.

یکی از زیباترین و پر طرفدار ترین محصولات دکوراسیون منازل و ادارات تابلو نقاشیهای مختلف است که زیبایی خاصی به اتاقها و منازل میدهد قیمت این نوع نقاشیها بسته به نوع نقاشی و زمان بکار رفته در ترسیم آن دارد تابلوهای زیادی هستند که کار دست نیست و کار چاپ دستگاه است که قیمتهای پایین تری به نسبت دستی آن دارد.قیمت تابلو نقاشی

اصلی ترین ویژگیهایی که در هنگام خرید تابلو نقاشی باید در نظر گرفت چشم گیری و خاص بودن آن است حتی بسیاری از این نقاشیها انحصاری هستند و منحصر به فرد خا یا اشخاصی هستند و یک نمونه از آن ترسیم شده که قاعدتا قیمت بسیار بالایی دارد و تابلوهای بازاری که تولید آنها به صورت انبوه بوده به همین علت در دسترس عموم قرار گرفته است و نوع اصلی آن دست ثروتمندان است و قطعا نمی تواند نظر مهمانان شما را جلب نماید گرانترین تابلو نقاشی که در دیجی کالا موجود است با قیمتی نزدیک بر 100 میلیون به فروش می رسد.

از نظر بسیاری از طراحان و نقاشان تابلو نقاشی عضوی جدا نشدنی از دکوراسیون داخلی بشمار می آید که این کالا می تواند به خانه ها روح ببخشد و زیبایی دوچندان به ساختمان اضافه کند و انگیزه آفرین باشد. تابلو نقاشی دیوار ماسوله با حدود قیمت 70 میلیون به فروش رسیده است.

پیش از آنکه به برسی انواع تابلوها بپردازیم درابتدا باید تعریفی از تابلو نقاشی داشته باشیم. تابلو نقاشی از انواع تابلو به شمار می آید و همانطور که میدانیم اثر دست نقاش می باشد طرحهای آن برگرفته از عنصرهای موجود در طبیعت مثل دشت و گیاهان و درختها  و یا هر آنچه که در پیرامون خود وجود دارد هستند.

تابلو نقاشی می تواند برگرفته چهره و صورت یک سلبریتی یا یکی از بزرگان کشور باشد. یکی از انواع سبکهای ترسیم نقاسی رئالیسم است که موجودات و اشیاء را همانگونه که هستند ترسیم میکنند زیبا را زیبا و زشت را زشت گونه ای دیگر سوررئالیسم است و به معنی گرایش به ماورای واقعیت و خیال پردازی است که واقعیت برتر نیز می گویند.

فوتوریسم برتری انسان بر طبیعت را نمایش میدهد مانند خودرو یا شهرکهای صنعتی و تولیدی رومانتیسیسم یکی از هنرهای هنرمندان رمانتیک و آزاد است که از چهارچوبهای موجود و سنتی به تحقق ایده های خود می پردازند.

معمولا نقاشیهای رنگ روغن از آکریلیک گرانتر هستند که دلیلش سختی ایجاد سایه هنگام مخلوط کردن رنگ است و برای ترکیب رنگ و ایجاد یک رنگ خاص تلاش بیشتری نیاز دارد و علاوه بر آن رنگهای روغنی خوب از آکریلیک گرانتر خریده می شود.

نقاشی با رنگ روغن شکلی از رنگدانه های معلق و خشک شونده است و کار با رنگ روغن به مراتب سخت تر و منحصر به فرد تر می باشد.قیمت تابلو نقاشی

خرید تابلو نقاشی مدرن

همانطور که پیش تر گفتیم انواع تابلو نقاشی وجود دارد و برای خرید نوع سنتی یا مدرن آن باید بیشتر تحقیق و برسی کرد.

  • انواع تابلو نقاشی موجود:
  • تابلو نقاشی سنتی
  • تابلو نقاشی مدرن
  • تابـلونقاشی گل
  • تابلـونقاشی کودک
  • تـابلونقاشی منظره
  • تابلونقاشی چهره
  • تابلوهای نقاشان معروف
  • تابلوهای تخصصی شغلی
  • تابلو نقاشی چند تکه یا ست

تابلو نقاشی خط

هر کدام از تابلو نقاشیها با توجه به محیط باید برسی و انتخاب شود بلحاظ اندازه و طرح و رنگ ویژگیهای خاص خودشان را دارند.

زمان انتخاب تابلو ابتدا باید از هماهنگ بودن طرح و رنگهای به کار برده شده در تابلو و رنگ به کار رفته در دکوراسیون داخلی منزل تان مطمئن شوید و تابلویی را برای خرید انتخاب نمایید که با رنگهای موجود در طراحی داخلی منزل شما هماهنگی  داشته باشد این کار را به متخصصان و رنگ شناسان بسپارید.

فروش تابلو نقاشی خط

نقاشی خط یکی از شیوه های نقاشی مدرن است و از خوشنویسی نشات گرفته فروش تابلو نقاشی خط در دکوراسیونها و بعضی فروشگاه ها صورت می پذیرد عمده فروشان و قدیمی ترها در این کالا را از سایتهای مرجع نیز می توان یافت.فروش تابلو نقاشی خط

مجموعه ما طی سالها فعالیت در حوزه تابلو نقاشیهای متنوع و مدرن سعی داشته بهترین و زیباترین نقاشیها را به مشتریان خود عرضه کند برای دریافت اطلاعات قیمت و مشاوره خرید تابلو نقاشی با مشاوران ما در ارتباط باشید تا خریدی لذت بخش داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما