قیمت خرید تابلو رنگ روغن گل

تابلوهای رنگ روغن از پرفروش ترین تابلو هایی می باشند که به دلیل تنوع زیاد در طرح و کیفیت و طول عمر بالایی که دارند از محبوبیت و فروش بسیار خوبی برخوردار هستند و با توجه به ویژگی های مختلف از قیمت‌ های متفاوتی برخوردار گردیده اند، قیمت خرید تابلو رنگ روغن گل علاوه بر ابعاد و اندازه تابلو و جنس قاب دور آن با توجه به قیمت مواد اولیه برای تولید و نوسانات بازار نیز تعیین می شود و عوامل دیگری نیز همچون تعداد سفارش و نوسانات بازار نیز بر تعیین قیمت آن تاثیر می گذارد.

قیمت خرید تابلو رنگ روغن گل

بررسی ابعاد مختلف تابلو نقاشی

بررسی ابعاد مختلف تابلو نقاشی تابلو نقاشی یکی از تاثیرگذارترین فاکتورها و المان هایی می باشد که در افزایش زیبایی و جذابیت فضای داخلی و دکوراسیون در محیط های مختلف تاثیر می گذارد و بسیاری از طراحان داخلی با شناخت فضاهای مناسب برای قرار دادن تابلوهای نقاشی از طرح ها و مدل های مختلف آنها با اندازه های گوناگون استفاده می کنند.

ابعاد تابلو نقاشی به صورت استاندارد تعیین می‌ شود زیرا واحدهایی که در زمینه طراحی این محصولات فعالیت می کنند از بوم های مختلف با اندازه های گوناگون برای این امر استفاده می نمایند که هر کدام از آنها دارای اندازه های مناسب و استاندارد بوده و بر حسب آنها تابلو های مختلفی را تولید می‌ کنند.

ابعاد مختلف تابلو نقاشی به این دلیل حائز اهمیت می‌ باشد که هرکدام از آنها برای استفاده در محیط های با متراژ های کوچک تا بزرگ بسیار مناسب بوده و بر حسب سلیقه افراد یا طرح و مدلی که قرار است بر روی آنها اجرا شود قابل استفاده می باشند و از ابعاد مختلف تابلو نقاشی می توان به ابعاد زیر اشاره کرد.

 • 30*45
 • 90*60
 • 100*70
 • 125*150
 • 90*70
 • 150*100

بررسی نحوه ی قیمت گذاری تابلو های نقاشی

بررسی نحوه ی قیمت گذاری تابلو های نقاشی تابلوهای نقاشی دارای انواع مختلف می باشند و از رنگ‌ ها و طرح های متنوع در طراحی آنها استفاده می شود که هر کدام دارای قیمت های مختلفی خواهند بود.

اگر سری به بازار فروش و یا فروشندگان و فروشگاه های عرضه کننده انواع تابلوهای نقاشی زده باشید متوجه خواهید شد که هر کدام از آنها دارای قیمت های مختلف می باشند که در این امر عوامل بسیار زیادی بر نحوه قیمت‌ گذاری آنها دخیل می باشد که در این بخش به آنها اشاره خواهیم کرد.

 • یکی از عوامل موثر بر قیمت گذاری تابلوهای نقاشی ابعاد و اندازه آنها می باشد و هر چه تابلو از اندازه بزرگتری برخوردار باشد با قیمت بیشتری نیز به فروش می‌رسد.
 • نوع تابلو و نوع رنگ روغنی که در ساخت و تولید آن استفاده می شود نیز از فاکتورهای موثر دیگر بر قیمت‌ گذاری آنها به شمار می رود و از آن جایی که این روزها قیمت انواع محصولات مختلف از جمله مواد اولیه برای تولید رنگ یا سایر ابزارهای مختلف دچار تغییر قیمت شده است بر قیمت تابلوهای نقاشی نیز تاثیر گذاشته و سبب شده تا نسبت به چند سال قبل از قیمت های بیشتری برخوردار باشند.
 • تابلوهای نقاشی بر روی بوم طراحی می گردد و با استفاده از قاب های مختلف تزیین و به بازار عرضه می گردند بنابراین جنس قاب نیز در قیمت آن موثر است، زیرا بسیاری از تولید کنندگان از قاب های برنجی، طلا، نقره، استیل، قاب های چوبی و جنس‌ های مختلف دیگر استفاده می نمایند و بر حسب نوع قاب از قیمت‌ های مختلفی نیز برخوردار می‌ شوند‌.
 • تعداد خریداری شده، طرح و نقشه نقاشی و عوامل مختلف دیگر نیز توانسته بر قیمت این محصولات تأثیرگذار گردد.
 • خاطرنشان می گردد که خرید به صورت عمده و مستقیم و بی واسطه بر کاهش قیمت آنها تاثیر می گذارد و سبب می شود تا این محصولات با نرخ پایین و مناسب به دست خریدار برسد.

وسایل لازم برای نقاشی رنگ روغن

وسایل لازم برای نقاشی رنگ روغن نقاشی به عنوان یکی از هنرهای پرطرفدار در بین افراد می باشد که زاییده ذهن و خلاقیت ذهنی آنها بوده و در این زمینه از طرح های بسیار زیبا و متنوع برای طراحی و نقاشی استفاده می‌ کنند.

نقاشی رنگ روغن از نمونه‌ هایی می باشد که از گذشته تاکنون بسیار محبوب و پرطرفدار بوده و با توجه به کیفیت و تنوع زیادی که دارد از بازار خرید و فروش خوبی نیز برخوردار است.

برای نقاشی رنگ روغن نیاز به وسایل و لوازم بسیار زیادی می باشد که از مهمترین وسایل لازم برای نقاشی رنگ روغن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. تخته شاسی برای قرار دادن بوم بر روی آن
 2. بوم نقاشی برای اجرا کردن طرح مورد نظر
 3. رنگ که شامل تنوع زیادی از رنگ‌ های روغنی مختلف با برندهای متفاوت می باشد و شامل طیف وسیعی از رنگ های مختلف می باشد.
 4. روغن برای بالا بردن کیفیت و طراحی نقاشی های رنگ روغن
 5. کاردک
 6. پارچه های نخی برای آنکه رنگ های اضافه را به راحتی بتوان از بخش های مختلف پاک نمود.
 7. قلم مو در سایز و اندازه های مختلف
 8. پالت رنگ جهت ترکیب رنگ ها با یکدیگر

هریک از موارد و لوازم ذکر شده در بالا به عنوان مهمترین ابزار های کاربردی برای نقاشی رنگ روغن می باشد و افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند حتماً باید تمام ابزارهای لازم جهت نقاشی را فراهم کنند تا در زمان طراحی با مشکل مواجه نگردیده و به راحتی بتوانند طرح های بسیار زیبایی را خلق کرده و بهترین تابلوهای تولید شده را در اختیار بازار و مصرف‌ کننده قرار دهند.

ساخت تابلو رنگ روغن گل

ساخت تابلو رنگ روغن گل تابلو رنگ روغن گل دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و عمدتاً شامل تابلو نقاشی گل آفتابگردان، تابلو نقاشی گل رز، تابلو رنگ روغن شکوفه، تابلو رنگ روغن گل و گلدان، تابلو رنگ روغن درخت، تابلو نقاشی گل نرگس، تابلو نقاشی طبیعت و بسیاری طرح ها و مدل های مختلف دیگر بوده که هر کدام دارای محبوبیت و بازار فروش مخصوص به خود هستند.

ساخت تابلو رنگ روغن گل توسط طراح و تولید کننده این محصول انجام می گردد که در این زمینه از بهترین طرح های موجود بهره گرفته و زیبا ترین و متنوع ترین تابلوهای مورد نظر در بازار داخلی را تولید کرده و آنها را با کیفیتی بسیار عالی و قابل قبول در اختیار بازار فروش در سراسر کشور قرار می دهد.

ساخت این تابلو ها متناسب با نیاز و سلیقه مصرف کننده بوده و در اندازه و ابعاد مختلف طراحی و تولید می‌ شوند و به صورت مستقیم در اختیار بازار فروش قرار می گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما